650g 5kg 15kg Horslyx Respiratory Balancer Group Pack Shot

Respiratory Horslyx Wspiera zdrowy układ oddechowy!

Co to jest?
Respiratory Horslyx Balancer został stworzony po to, by zapewniać unikalne dwutorowe podejście do wspierania zdrowego układu oddechowego. Składniki takie jak mentol, eukaliptus i anyżek wspierają drogi oddechowe, a pakiet wysokiej jakości składników równoważących dietę pomaga w utrzymaniu odporności.

Co znajdziesz w Respiratory Horslyx Balancer? 

 • Mentol, eukaliptus i anyżek, aby w drogach oddechowych nie zatrzymywał się śluz, dzięki czemu koń oddycha łatwiej, a problemy z oddychaniem zostają znacząco zredukowane.
 • Silne przeciwutleniacze, takie jak witamina C i E, selen, cynk i miedź w postaci schelatowanej wspierają i utrzymują zdrowy system immunologiczny, co pozwala zmaksymalizować zdolność do okazywania wsparcia i pomocy w prawidłowym funkcjonowaniu płuc.
 • Pakiet wysokiej jakości witamin, minerałów i pierwiastków śladowych zawarty w Horslyx jest idealnym rozwiązaniem do wyrównywania niedoborów składników odżywczych występujących w przypadku karmienia paszą i wypasu.
 • Wysoka zawartość olejów dla zdrowej skóry i sierści.
 • Biotyna, cynk i metionina dla zdrowych kopyt.

Czego nie znajdziesz w Respiratory Horslyx Balancer?

 • Chemicznych utwardzaczy
 • Sztucznych barwników
 • Konserwantów

JEST DOSTĘPNY JAKO…

[wbcr_php_snippet id=”9893″]

Dlaczego warto wybrać Respiratory Horslyx Balancer?

 • Jeśli Twój koń ma skłonność do kaszlu lub innych problemów z oddychaniem, Respiratory Horslyx Balancer może wspierać naturalne mechanizmy obronne organizmu.
 • W przypadku koni, które spędzają w stajni dłuższe okresy czasu, Respiratory Horslyx Balancer może pomóc w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu oddechowego oraz w zmniejszeniu ryzyka pogorszenia się stanu zdrowia, wpływającego na osiągi konia.
 • Aby koń biorący udział w zawodach mógł zapewnić optymalną wydajność, jego układ oddechowy musi działać sprawnie. Respiratory Horslyx jest skutecznym dodatkiem do diety, pomagającym wspierać konie biorące udział w zawodach.
 • Aby wyrównywać niedobory składników odżywczych występujące w przypadku karmienia paszą i wypasu – pomoc w zapewnieniu, że Twój koń będzie zdrowy i szczęśliwy przez cały rok.
  Aby zapewnić rozwiązanie w zakresie żywienia, odporne na warunki atmosferyczne, idealne do stosowania zarówno w stajni, jak i na polach.
 • Podawany równolegle z odpowiednią ilością paszy dobrej jakości, Respiratory Horslyx Balancer eliminuje potrzebę stosowania wiader paszy treściwej.
 • Podawany w ilościach zalecanych dla Twojego konia, Respiratory Horslyx Balancer jest korzystny cenowo i pozwala zaoszczędzić pieniądze.
 • Nie ma potrzeby podawania dodatkowych składników bilansujących dietę, wiele koni i kuców wspaniale kwitnie na diecie złożonej wyłącznie z Horslyx oraz paszy.
 • Lizanie wymaga czasu i cierpliwości, co jest idealne dla koni przebywających przez dłuższy czas w stajni; może też pomóc zredukować stres i nudę.
 • Idealne rozwiązanie dla starszych koni o słabym uzębieniu, które mają problemy z gryzieniem paszy treściwej.
 • Lizanie zwiększa produkcję śliny, która pomaga wspierać układ trawienny.
 • Odpowiedni dla wszystkich koni – od koni w stanie spoczynku, wymagających niskokalorycznej diety do koni wyczynowych, których potrzeby żywieniowe mogą wymagać dodatkowej suplementacji.

 

Jak można stosować Respiratory Horslyx Balancer…

Monty to 6-letni koń o wzroście 157,5 cm i wadze około 450 kg, biorący udział we wszechstronnych konkursach konia wierzchowego. W trakcie sezonu przynajmniej dwa razy w miesiącu uczestniczy w imprezach, a w zimie bierze udział w konkursach skoków i zawodach ujeżdżeniowych dla zawodników niezrzeszonych, raz w tygodniu ma lekcję, jest szkolony dwa razy w tygodniu przez 30 minut i raz w tygodniu jeździ rekreacyjnie w terenie. Przez cały rok jest utrzymywany w dobrej kondycji. W okresie zimowym, gdy Monty więcej czasu spędza w stajni, miewa skłonność do kaszlu na początku ćwiczeń, gdy jednak codziennie otrzymuje zalecaną dawkę 250 g Respiratory Horslyx Balancer, jego układ oddechowy jest wspierany i może dawać z siebie wszystko. Oprócz Respiratory Horslyx Balancer Monty dwa razy dziennie otrzymuje 0,5 kg granulowanej paszy dla kuców i 1 kg moczonej błonnikowej sieczki oraz sianokiszonkę. Monty ma w stajni ściółkę wolną od pyłu, której zadaniem jest wspieranie jego układu oddechowego.

Penny to klacz kuca New Forest o wzroście 137 cm, przez cały rok mieszka na świeżym powietrzu, jeden lub dwa razy w tygodniu jeździ rekreacyjnie w terenie. W różnych porach roku cierpiała zawsze na alergie sezonowe, jednakże ze względu na ryzyko wystąpienia nadwagi jej właściciele nie chcą dawać jej wiader paszy treściwej z suplementami. Dostarczając Penny Respiratory Horslyx Balancer w opakowaniach 15 kg jej właściciele utrzymują ją w dobrej kondycji i zdrowiu przez cały rok bez podawania zbędnych kalorii.