15kg Horslyx Holder with Horslyx Balancer

Czym jest pojemnik na opakowanie Horslyx 15 kg?
Pojemnik na opakowanie Horslyx 15 kg wielokrotnego użytku pozwala na podawanie lizawki Horslyx Balancer 15 kg w taki sposób, by produkt był w pełni opłacalny i odporny na warunki atmosferyczne. Pojemnik na opakowanie 15 kg jest uniwersalny i może być wykorzystywany jako podajnik podłogowy, na polach lub w stajni.

Dlaczego warto stosować pojemnik na opakowanie Horslyx 15 kg?

    • Niektóre konie tak bardzo uwielbiają Horslyx, że mogą bardzo entuzjastycznie reagować na lizawkę, powodując uszkodzenie opakowań.
    • Pojemnik może być wykorzystywany do zabezpieczania produktu przed nieobliczalnymi kopytami zarówno na polach, jak i w stajni.
    • Przewrócenie i uszkodzenie jest praktycznie niemożliwe.
    • Pomaga zachęcić do przyjmowania naturalnej pozycji do zbierania pokarmu z poziomu ziemi, co pozwala zachować zdrowy układ kostny.
    • Idealny dla grup koni przebywających na polach.

JAK STOSOWAĆ POJEMNIK NA OPAKOWANIE HORSLYX 15 KG?

Ze względu na unikalny proces produkcji Horslyx Balancer Twoja lizawka będzie dostosowywać się do swojego otoczenia, poddając się procesowi „pełzania”. Gdyby lizawka nie znajdowała się w żadnym opakowaniu, rozlałaby się po ziemi.

Gdy przełożysz Horslyx  do pojemnika, na początku pomiędzy lizawką a pojemnikiem będzie wolna przestrzeń. Ta przestrzeń wypełni się, gdy Horslyx zacznie „pełzać”. Ten proces może zająć trochę czasu. Im cieplejsza będzie lizawka i jej otoczenie, tym szybciej przebiegnie proces.

Dzięki procesowi „pełzania” lizawka wypełnia wolną przestrzeń w pojemniku i „umocowuje” się w pojemniku, więc nawet najbardziej entuzjastycznie nastawiony koń będzie miał problemy z wyrzuceniem lizawki z pojemnika.

Aby usunąć produkt z opakowania, należy najpierw oddzielić jego boki. Następnie należy odwrócić opakowanie i mocno uderzyć w dno. Po wyjęciu lizawki z opakowania należy odwrócić ją z powrotem do właściwej pozycji i dopiero wtedy umieścić ją w pojemniku na Horslyx. Zobacz cały proces na filmie poniżej.