650g 5kg 15kg Horslyx Original Balancer Group Pack Shot

Čo je to?

Original Horslyx Balancer je chutná a výživná masa na lízanie s obsahom vitamínov, minerálov a stopových prvkov na vyrovnanie nedostatkov v krmive a pastve.

Original Horslyx predstavený ako prvý Horslyx výrobok v roku 1997 ponúkajúci majiteľom koní možnosť podporiť prirodzený spôsob kŕmenia v malých množstvách pri zachovaní nutričnej rovnováhy pre optimálne zdravie a kondíciu.

Čo obsahuje Original Horslyx Balancer?

  • Balík Horslyx s vysoko špecifikovaným obsahom vitamínov, minerálov a stopových prvkov potrebných na vyrovnanie nedostatkov v krmive a pastve.
  • Silné antioxidanty na podporu a udržanie zdravého imunitného systému.
  • Vysoký obsah olejov na podporu zdravej kože a srsti.
  • Biotín, zinok a metionín na podporu zdravých kopýt.

Čo neobsahuje Original Horslyx Balancer?

  • Chemické tvrdidlá
  • Umelé farbivá
  • Konzervačné látky

k dispozici

[wbcr_php_snippet id=”9893″]

PREČO BY SOM MAL/MALA KŔMIŤ S ORIGINAL HORSLYX BALANCER?

Na vyrovnanie nutričných nedostatkov v krmive a pastve – pomáha zabezpečiť, aby bol váš kôň zdravý a šťastný po celý rok.
Na zabezpečenie kŕmenia, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a vhodné pre použitie v stajni aj na lúke.
Pri súčasnom kŕmení správnym množstvom kvalitného krmiva, Original Horslyx Balancer kŕmenie tvrdým krmivom nie je potrebné

Ak podávate koňovi odporúčanú dávku jeho denného príjmu, Original Horslyx Balancer je cenovo prijateľný a ušetríte.
Ďalšie potravinové doplnky nie sú potrebné. Viaceré kone a poníky si vystačia s Horslyx a krmivom.
Je to ideálne riešenie pre kone ustajnené dlhú dobu, pretože lízanie vyžaduje čas a trpezlivosť, čo pomáha u koní odbúrať stres a nudu.

Ideálny pre staršie kone so zlým chrupom, ktoré majú problém s požívaním tvrdého krmiva.
Lízanie podporuje tvorbu slín, čo pomáha pri trávení.

Vhodné pre všetky kone, od ustajnených vyžadujúcich nízku kalorickú stravu až po súťažné kone, ktoré vyžadujú dodatočné výživové doplnky na pokrytie nutričných potrieb.

AKO POUŽÍVAŤ ORIGINAL HORSLYX BALANCER…

15-ročný Finn, waleského oddielu C je náchylný k priberaniu. Počas celého roka sa Finn zdržiava na pastvine a dostáva 200g Original Horslyxu denne spolu s navlhčeným senom v zimných mesiacoch. 15kg balenie Original Horslyx vydrží Finnovi 75 dní a pomáha jeho majiteľom zabezpečiť mu optimálny príjem vitamínov a minerálov na udržanie jeho kondície bez nadbytočných kalórií.

5-ročný Rory je 165,24cm vysoký plnokrvník, ktorý je celý deň v záprahu, ale na noc býva ustajnený v boxe. V stajni a pri východe z boxu má sklony k nervozite, čo sťažuje jeho ovládanie, avšak podávaním Original Horslyx má vždy niečo, čo odpúta jeho pozornosť a obavy počas takýchto situácií. Má k dispozícii ľubovoľné množstvo sena spolu s krmivom podávané ráno a večer, ktoré tvorí sečka a kocky s vysokým obsahom vlákniny. Má neobmedzený prístup k Original Horslyx na doplnenie vitamínov a minerálov, pri dávke 250g na deň 5kg balenie Horslyxu vydrží okolo 20 dní.