5kg Horslyx Holder with 5kg Horslyx Balancer and Restrictor Bar fitted and

Čo je to?
Držiak na 5kg poskytuje ideálny spôsob udržiavania Horslyx v čistote a mimo stajňového odpadu, a zároveň zabraňuje zakopnutiu alebo pošliapaniu. Držiak na 5kg sa dodáva s odpojovacou obmedzovacou mriežkou, ktorá pažravým koňom alebo poníkom zabraňuje prežratiu.

Prečo používať držiak na 5kg?

  • Na ochranu vášho 5kg balenia Horslyx Balancer pred nevyspytateľnými kopytami v stajni.
  • Na skladovanie sena, podstielky a stajňového odpadu mimo 5kg balenia Horslyx Balancer.
  • Na reguláciu konzumácie 5kg balenia Horslyx Balancer v prípade, ak má kôň sklony sa prežierať.
  • Pri umiestnení mimo iného krmiva, držiak na 5kg Horslyx umožňuje voľný pohyb po stajni – vhodné najmú u koní v odpočívacích boxoch alebo ustajnených dlhšiu dobu.
  • Jednoduché použitie. Pozrite si naše video a zistite ako ho treba upevniť a používať.

AKO POUŽÍVAŤ DRŽIAK NA 5KG…

Vďaka jedinečnej výrobnej technológii Horslyx Balancer, si výrobok bude udržiavať ,nízkotepelné vlastnosti”, aby sa prispôsobil okolitému prostrediu. Napríklad, obsah žiadnej masy na lízanie sa neroztečie na podlahe.

Keď prvýkrát zavesíte Horslyx Balancer na vešiak, objaví sa okolo masy medzera. Táto medzera sa vyplní hneď ako sa Horslyx Balancer „roztečie” do priestoru. Tento proces môže trvať určitý čas, ale čím je masa na lízanie a okolité prostredie teplejšie, tým sa proces ešte urýchli.

Počas procesu „studeného toku” sa vyplnia medzery a masa sa v nádobe ustáli.

Pri vyberaní masy z nádoby najskôr ohnite boky nádoby, aby sa masa oddelila. Otočte hore dnom a prudko po ňom buchnite. Po vybalení otočte masu do správnej polohy predtým, než ju uložíte do 5kg držiaka. Sledujte celý proces na nižšie uvedenom videu. Odkaz na video.