15kg Horslyx Holder with Horslyx Balancer

Čo je držiak na Horslyx 15kg?
Držiak na opakované použitie na 15kg Horslyx ponúka metódu kŕmenia na 15kg, ktorá je kompletne odolná voči poveternostným vplyvom a cenovo prijateľná. Horslyx Balancer. Držiak na 15kg je viacúčelový a dá sa použiť ako kŕmič na zemi vonku aj v stajni.

Prečo používať držiak Horslyx na 15kg?

  •  Niektoré kone majú tak radi, Horslyx že pri lízaní z nadmerného pôžitku niekedy zničia nádobu.
  • Držiak je možné používať na pastvine/alebo v stajni na ochranu proti nevyspytateľným kopytám.
  • Je prakticky nemožné ho prevrátiť alebo poškodiť.
  • Pomáha podporovať prirodzené kŕmenie z podlahy na udržanie zdravej kostrovej sústavy.
  • Ideálny pre stádo koní na pastvine.

AKO POUŽÍVAŤ DRŽIAK HORSLYX NA 15KG?

Vďaka jedinečnej výrobnej technológii Horslyx Balancer, si masa na lízanie bude udržiavať „nízkotepelné vlastnosti”, aby sa prispôsobila okolitému prostrediu. Napríklad, obsah žiadnej masy na lízanie sa neroztečie na podlahe.
Keď prvýkrát zavesíte Horslyx na vešiak, objaví sa okolo masy medzera. Táto medzera sa vyplní hneď ako sa Horslyx „roztečie” do priestoru. Tento proces môže trvať určitý čas, ale čím je masa na lízanie a okolité prostredie teplejšie, tým sa proces ešte urýchli.

Počas procesu „studeného toku” sa vyplnia medzery a masa sa v nádobe ustáli, takže dokonca aj pobláznený kôň sa bude musieť veľmi snažiť, aby sa mu podarilo zraziť masu na lízanie z držiaka.
Pri vyberaní masy z nádoby najskôr ohnite boky nádoby, aby sa masa oddelila. Otočte hore dnom a prudko po ňom buchnite. Po vybratí z obalu prevráťte masu do pôvodnej polohy, predtým, ako ju umiestnite do Horslyx držiaka. Sledujte celý proces na nižšie uvedenom videu.