5kg Horslyx Holder with 5kg Horslyx Balancer and Restrictor Bar fitted and

O co se jedná?

Držák 5 kg je ideální způsob udržení produktu Horslyx v čistotě a mimo nepořádek stáje a také jej chrání před sešlápnutím nebo zakopnutím. Držák 5 kg je dodáván se snímatelnou mřížkou, která nenasytným koním nebo poníkům brání v přejídání.

Proč používat držák 5 kg?

  • Chrání 5kg balení produktu Horslyx Balancer před vzdorovitými kopyty ve stáji.
  • Udržuje seno, podestýlku a další věci ve stáji mimo 5kg balení produktu Horslyx Balancer.
  • Reguluje spotřebu 5kg balení produktu Horslyx Balancer, pokud mají koně tendence se přejídat.
  • Pokud je umístěn mimo další krmivo, držák Horslyx 5 kg podporuje pohyb po stáji, což je přínosné především pro koně v boxech nebo koně ustájené po delší dobu.
  • Snadné použití. Podívejte se na naše video, ve kterém zjistíte, jak držák upevnit a používat.

JAK POUŽÍVAT DRŽÁK 5 KG…

Díky jedinečnému výrobnímu procesu produktů Horslyx Balancer se produkt „rozteče“ tak, aby zaplnil okolí. Například pokud není k dispozici žádná nádoba na liz, rozteče se po zemi.

Když produkt Horslyx Balancer poprvé vložíte do držáku, bude kolem lizu mezera. Tato mezera bude vyplněna, jakmile se produkt Horslyx Balancer rozteče do prostoru. Tento proces může nějakou dobu trvat, ale čím teplejší je liz a jeho okolí, tím rychleji se rozteče.

Díky tomuto „roztečení“ se mezera vyplní a liz se usadí na místě.

Chcete-li vyrovnávač vyjmout z nádoby, nejprve odhrňte jeho strany od lizu. Obraťte nádobu dnem vzhůru a silně zaklepejte na dno. Jakmile liz vyjmete z obalu, otočte liz přímo nahoru a poté jej vložte do držáku 5 kg. Na postup se můžete podívat ve videu níže.