15kg Horslyx Holder with Horslyx Balancer

Horslyx 15KG Holder

Co je držák Horslyx 15 kg?

Opakovaně použitelný držák Horslyx 15 kg nabízí cenově výhodné řešení krmení stoprocentně odolné proti vlivům počasí pro 15kg balení produktu Horslyx Balancer. Držák 15 kg je víceúčelový a lze jej použít také jako podlahový zásobník na louce nebo ve stáji.

Proč používat držák Horslyx 15 kg?

  • Někteří koně milují produkt Horslyx natolik, že mohou být během lizu velmi divocí, takže občas mohou obal poškodit.
  • Držák lze používat na loukách i ve stáji jako prostředek ochrany před neposednými kopyty.
  • Je téměř nemožné jej převrhnout a poškodit.
  • Pomáhá stimulovat přirozenou polohu při krmení ze země a udržovat tak zdravou kostru.
  • Ideální pro skupiny koní na louce.

JAK POUŽÍVAT DRŽÁK HORSLYX 15 KG?

Díky jedinečnému výrobnímu procesu produktů Horslyx Balancer se liz „rozteče“ tak, aby zaplnil okolí. Například pokud není k dispozici žádná nádoba na liz, rozteče se po zemi.

Když produkt Horslyx poprvé vložíte do držáku, bude kolem lizu mezera. Tato mezera bude vyplněna, jakmile se produkt Horslyx „rozteče“ do prostoru. Tento proces může nějakou dobu trvat, ale čím teplejší je liz a jeho okolí, tím rychleji se rozteče.

Díky tomuto „roztečení“ se mezera vyplní a liz se usadí na místě, takže ani ten nejnedočkavější kůň nedokáže vyklopit liz z držáku.

Chcete-li vyrovnávač vyjmout z nádoby, nejprve odhrňte jeho strany od lizu. Obraťte nádobu dnem vzhůru a silně zaklepejte na dno. Jakmile liz vyjmete z obalu, otočte liz přímo nahoru a poté jej vložte do držáku Horslyx. Na postup se můžete podívat ve videu níže.