Premýšľali ste niekedy nad tým ako sa Horslyx Balancers vyrábajú?

Táto jedinečná výrobná technológia umožňuje výrobu Horslyxu, výrobku vysokej kvality. Počas tohto procesu sa výrobok zbavuje vody počas dlhšieho obdobia, čo vedie k prirodzenému vytvoreniu tvrdého produktu s nízkym obsahom vody. Horslyx bloky sú plné proteínov, stopových prvkov, minerálov a vitamínov, s nižším požadovaným požitým množstvom v porovnaní s ostatnými výrobkami na trhu, robí tento výrobok veľmi cenovo prijateľným.

Horslyx je jediná spoločnosť v Európe, ktorá dokáže vyrábať masy na lízanie použitím tejto jedinečnej technológie.

Výhody tejto jedinečnej dehydratačnej technológie sú… Žiadne chemické tvrdidlá, žiadne nežiaduce plnivá ani spojovacie látky, žiadne umelé farbivá, konzervačné látky ani príchute!

Veľmi nízky obsah vody (kupujete si výrobok, nie vodu) – niektoré chemicky tvrdené masy na lízanie môžu obsahovať viac než 20% vody! Horslyx obsahuje menej než 5%, takže kupujete naozajstný produkt, nie vodu!

Odolné voči poveternostným vplyvom – všetky výrobky sa môžu používať vonku; v daždi sa nerozpustia ani nerozpadnú, v teple sa neroztopia.

Táto masa na lízanie zmäkne pri telesnej teplote koňa, čo zaistí, že Horslyx sa ľahko rozpustí v čreve a strávi, takže chráni pred možnosťou nestráveného zvyšku zablokovať tráviaci trakt a spôsobiť koliku.

Koncentrovaný výrobok označuje, že na vyváženie potravy koňa je potrebný nízky príjem vitamínov, minerálov a stopových prvkov, ktoré váš kôň potrebuje. To znamená, že Horslyx pri splnení cieľového príjmu poskytuje neuveriteľne prijateľnú cenu.

Production of Horslyx Pro Digest Balancer 15kg
Horslyx Pro Digest Balancer 5kg Pallet